Máte v plánu zvelebit si svou koupelnu? Pokud ano, nemusí to být nic složitého. Prvním krokem je nutnost vybourat vše, co je v té stávající. Tedy eliminovat podlahy, stejně jako všechno zařízení. V tu chvíli jste připraveni na první práce.

POZVĚTE SI ODBORNÍKA

Nyní je na čase přizvat si několik odborníků, jelikož jsou práce, které sami nezvládnete. O jaké odborníky by se mělo jednat a co pro vás udělají?

· Rozvody elektřiny

· Rozvody vody

· Rozvody odpadů

Nové rozvody vody, stejně jako elektřiny jsou určitě nutností a doporučujeme je. Stejně jako odpady, které by měly ústit ven z vašeho objektu. A je jedno, zda je využita realizace betonové žumpy Liberec, nebo zabydlíte v oblasti, kde je k dispozici kanalizace, ke které se připojíte a budete platit takzvané stočné. To je řešení, které je pohodlné a hlavně je bez starostí.

aab

ZAČNĚTE OBKLÁDAT

Je vše připraveno? Potom se můžete pustit do obkládání. Dejte si záležet, jelikož svou zručností a trpělivostí výrazně ovlivníte samotný vzhled. Hodit se vám budou jak kvalitní lepidla na dlažbu a obklady, tak i cementové spárovací hmoty. Ty jsou určené právě na ta místa, kde hrozí zvýšený výskyt vlhkosti. Proto se hodí právě pro použití v koupelnách, kde není nic výjimečného, že voda stříkne i na samotné stěny koupelny.

AAA

UMÍSTĚTE HLAVNÍ SOUČÁSTI

O co jde? Samozřejmě by to mělo být umyvadlo, stejně jako vana, nebo sprchový kout. Nezapomínejte jak na správné napojení na vodu odpady, ta i použití silikonu, aby byl celý obvod dokonale utěsněný.

Nyní už máte koupelnu téměř hotovou a stačí jenom posední součástí – tedy nábytek. Mohou to být různé koupelnové skříňky, stejně jako by nemělo chybět zrcadlo, ale i různé drobnosti v podobě věšáčků, háčků a držáků. Pokud j nechcete vrtat do nových obkladů, tak existují i řešení na speciální přísavky, které mají nosnost i několik kilogramů.

sestavakoupelna_SIMONA01_bila

Share This