• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Jak ušetřit na koupi nábytku

Nákupy nábytku už nejsou pouze trendem přeplněných obchodních domů tipu Ikea. Mnohem více lidí nakupuje nábytek na internetu a dělá dobře. Kromě široké nabídky nejen skladových zásob často e-shopy nabízí mnohem příznivější ceny a dopravu zdarma. V mnoha e-shopech s nábytkem si jednoduše díky programu můžete svou kuchyň, obývací stěnu nebo sedačku sestavit a pak si jen nechat zavést domů. Kromě toho vám prozradíme, jak ušetřit při nákupu nábytku více než jste možná doposud věděli.

Návyky lidí se mění a stále více lidí preferuje nákupy přes internet díky úspoře času a navíc i peněz. Kromě bytových doplňků, které jsou lidé zvyklí nakupovat na internetu celkem běžně, se stále více lidí uchyluje řešit přes internet i větší realizace jako pořízení kuchyňské linky na míru, pořízení obývací stěny, sedací soupravy nebo postele. Pokud si nábytek přejete vidět osobně, pak je možné navštívit kamenný obchod a zboží si prohlédnout, posléze si jej objednáte na internetu za příznivější cenu.

Kromě příznivější ceny, která na Vás většinou na internetu čeká, nabízejí e-shopy různé benefity. U internetového obchodu 4home.com získáte například navíc 5 % slevu na vše.

JAK UŠETŘIT NA KOUPI NÁBYTKU S CASHBACKEM

Pokud jsme Vás nepřesvědčili o výhodnosti nákupu nábytku přes internet, pak jsou tu tzv. cashbackové portály, které vás jistě přesvědčí. Cashback neboli odměna za nákup na internetu Vás čeká při nákupu nábytku například na cashbackovým portálu Hamty.cz. Jednoduše pokud nakoupíte ve vybraném obchodě přes cashbackový portál a poté Vám bude vyplacena část peněz z Vašeho nákupu zpět na Váš účet. Cashbackových portálů je na internetu hned několik, avšak my jsme narazili pouze na jeden, který Vám vrátí celou odměnu – je jím nejštědřejší cashback na českém trhu Hamty.cz.

ÚTULNÁ A PRAKTICKÁ KUCHYŇ

Kuchyň je asi jedna z věcí, kterou řeší nejedna hospodyně. Například na internetovém obchodě Asko-nabytek.cz si svou vysněnou kuchyň můžete velmi jednoduše navrhnout. Nákupem přes Hamty.cz poté získáte až 5 % odměny z nákupu zboží zpět na Váš účet. Nakoupíte-li do konce roku kromě cashbacku můžete využít i slevový kupon na dalších 5 % z ceny zakoupeného zboží.

blog2

POHOVKA, KTERÁ VAŠEMU OBÝVÁKU VDECHNE STYL

Sedací soupravu si dnes nekupujte pouze za účelem zvelebení obývacího pokoje, ale především z pohledu kvality a praktičnosti. Pohovka je místo, kde se střetává celá rodina, kde odpočívají děti i dospělí. Pohovka by proto měla splňovat kromě dostatečného úložného prostoru i vše pro kvalitní spánek. Tvar sedací soupravy je dnes čistě na Vás. Od stále populární rohové sedací soupravy je možné zakoupit sedací soupravy, které lze sestavit podle konkrétních potřeb a nálady. Kvalitní sedací soupravy vybere například na e-shopu Jena nábytek. Využít můžete cashback odměnu až 5 % z nákupu a ušetřit tak výrazně při pořízení nábytku.

blog3

Share This