• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Na Hromnice, zimy polovice: 7 tipů, jak zahnat pošmourno

Hromnice jsou symbolem oslav přicházejícího jara a většina pranostik říká, že pokud je tento den studený a nevlídný jako dnes, jaro je tu coby dup. Ať už na pranostiky věříte nebo ne, dejte na naše tipy a vykouzlete si jarní atmosféru doma už teď!

JARNÍ DEKORACE, RADOST POHLEDĚT

1_2_2_2017_hromnice

Ještě stále vám visí na vstupních dveřích věnec z období adventu a Vánoc? Teď je ta nejlepší chvíle na změnu! S blížícím se příchodem jara se úplně nabízí ozdobit dveře svěžím věncem ze sušených kytek. Jeden takový, dozdobený látkovými sasankami, můžete pořídit ZDE.

2_2_2_2017_hromnice

Kovová klícka pro ptáčky nemusí plnit pouze úkol stylového venkovního krmítka, ale můžete si z ní doma vytvořit romantickou dekoraci. A to jak na jaře, tak i v dalších ročních obdobích. Dekorační klícku zakoupíte za 449,- Kč ZDE.

PYŠNÝ PÁV: SYMBOL SVĚTLA A SLUNCE

3_2_2_2017_hromnice

Pávi na jaře obnovují svá pírka, proto při návštěvě míst, kde se tito barevní ptáci vyskytují, můžete sem tam na nějaké narazit. Neostýchejte se ho vzít a vyzdobit si s ním svůj byt. Ve váze nebo na zdi vždycky zaujme! A pokud žádné nenajdete, dá se koupit za 29,- Kč ZDE.

POHODLNÉ SEZENÍ S NÁDECHEM JARA

4_2_2_2017_hromnice

Trojbarevná sedačka vám při každém pohledu na ni určitě udělá radost. Díky svým nenápadným až výrazným odstínům padne do každého moderního interiéru a dá se i rozložit, takže si s přespáním nečekané návštěvy nemusíte dělat radost. K dostání je ZDE.

5_2_2_2017_hromnice

Už dlouho toužíte po houpačce, kterou si můžete pověsit doma a ne jenom na zahradě? Nebojte se splnit si své přání a zhoupněte se klidně v obýváku. Přijdete myšlenkami do slunečných jarních dnů a pošmourno bude tu tam. Zaručeně! Závěsná houpačka je k dostání za 799,- Kč ZDE.

JARNÍ CVRLIKÁNÍ

6_2_2_2017_hromnice

Povlak na polštář s potiskem v živých barvách rozehraje jarní náladu raz dva. Už slyšíte to švitoření ptáčků na stromech? Originální kabát svému polštáři můžete dát ZDE.

NEZAPOMEŇTE NA SVÍČKY

7_2_2_2017_hromnice

Podle starých tradic se na Hromnice světí svíčky, kterým se říká hromničky, a dávají se zapálené do okna, aby chránily domácnost před ohněm, bouří a bleskem. I když si myslíte, že svíčky váš dům před těmito přírodními živly neochrání, dokáží dodat vašemu domovu kouzelný náboj jako dekorace. Ručně vyrobené svíčky si můžete pořídit ZDE.

 

Share This