• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Novinky z veletrhu: skvosty, které nám učarovaly

Sliby plníme, proto vám v dnešním ohlédnutí za veletrhem v Kolíně nad Rýnem představíme skvosty z ložnic pro malé i velké a dekorace, které nesmí chybět v žádném interiéru. Čtěte a kochejte se!

ABY SI DĚTI MĚLY KDE HRÁT

1_1_24_2017_veletrh2

Dětské pokoje, které firmy na veletrhu prezentovaly, se nesly ve znamení hravosti a nápaditosti. Velmi populární záležitostí byly sladěné sety stanů a postelí, které nabízí prostor pro hry na schovávanou i místo, kam ukrýt všechny hračky.

2_1_24_2017_veletrh2

Trendem v dětském království se stává vyvýšená postel se stříškou, ve které nesmí chybět okno a jinak tomu není ani v prostoru pod postelí. Domeček pro princeznu jak má být.

3_1_24_2017_veletrh2

V klučičí variantě na nás udělala dojem postel s dřevěnou střechou. V tomto případě slouží podkroví jako místo pro dětské radovánky. Pokud chcete vašemu potomkovi dopřát zdravé učení, neměl by v jeho pokoji chybět stůl s naklápěcí pracovní deskou.

4_1_24_2017_veletrh2

Nábytkoví designeři samozřejmě nezapomněli ani na ty nejmenší. Postýlka s výškově nastavitelnou matrací splňuje bezpečnostní standardy a dokonale padne do ložnice nebo pokojíčku v severském stylu.

ÚTULNÉ SPANÍ PRO DOSPĚLÉ

5_1_24_2017_veletrh2

Ložnice pro nás byly pastvou pro oči. Nejenže jsme se mezi vystavovanými skvosty pohybovali po huňatých kobercích, které připomínaly měkoučký mech, ale samotné ložnice nás lákaly k zachumlání se do peřin.

6_1_24_2017_veletrh2

Všechny materiály a doplňky vyzařovaly svou kvalitu a luxus. Ložnice byly prezentované vždy se sestavou šatních skříní, které ladily barevně i použitým materiálem.

CO NESMÍ CHYBĚT: DOPLŇKY A DEKORACE

7_1_24_2017_veletrh2

Na veletrhu jsme narazili na známého prodejce designového nábytku a doplňků Kare, kde nás mimo jiné zaujala stěna plná nejrůznějších věšáků. Pro milovníky přírody, zvířat, měst až po cyklisty a námořníky.

8_1_24_2017_veletrh2

A nechyběly ani 3D obrazy. Zvláště ty s třpytivými kamínky na nás zapůsobily.

9_1_24_2017_veletrh2

Dekorace nejrůznějších barev a stylů jsme potkávali na každém kroku. Jak jsme zmínili ve včerejším článku, v současnosti vede trend zdobení masivních interiérů kovovými doplňky. Zlaté odlesky této sestavě sluší.

10_1_24_2017_veletrh2

Naopak u vybavení, kde kov hraje hlavní roli, byly k vidění dřevěné originály, jako je tento svícen nebo věšák.

11_1_24_2017_veletrh2

Snad nejvíce si na dekoracích dali záležet všichni vystavovatelé kuchyní. Živé květiny do kuchyně nebo jídelny prostě patří, dávají místnosti život a vyzařují čistotu.

O trendech ze světa kuchyní a nejen odtud se dočtete v zítřejším článku.

 

Share This