• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Přivítejme rok 2017: 7 skvostů pro štěstí

Nový rok, tentokrát s magickou sedmičkou na konci, věstí samé dobré věci. Přinášíme „šťastnou sedmu“: 7 báječných kousků, které domů vnesou pocit spokojenosti a štěstí. Garantujeme!

KLID A NOHY V TEPLE

1_1_1_2017_stastna_sedma

Se šťastnými a úspěšnými dny jde ruku v ruce také dostatek odpočinku. Oddechněte si chvíli od počítačů, telefonů a tabletů a udělejte si pohodlí v relaxačním křesle se špetkou dobré literatury. S podnožkou vám pak budou řádky utíkat, ani nemrknete. Sestavu si můžete zakoupit ZDE.

SVĚTLO JE TAM, KDE NENÍ TMA

3_1_1_2017_stastna_sedma

Tento nádherný závěsný lustr rozsvítí celý váš byt. Hodí se do obýváku, ložnice nebo na chodbu a díky variabilnímu lanku ho můžete v místnosti volně spustit do více než metrové délky. Kulaté přívěsky z mědi vytvoří v místnosti nevídané efekty. Kovový lustr můžete zakoupit ZDE.

ŽIDLE A STŮL: STAROSTÍ PŮL

4_1_1_2017_stastna_sedma

Společná večeře nebo nedělní oběd, kdy se rodina sejde u jednoho stolu, patří určitě k radostným chvílím nejen každé mámy. Dopřejte pohodlí u stolování všem členům vaší rodiny a pohodlně je usaďte ke stylovému rustikálnímu stolu, který u vás vykouzlí tu správnou domácí atmosféru. Můžete ho pořídit ZDE.

5_1_1_2017_stastna_sedma

Ke stolu patří židle. Abyste si společné chvíle s rodinou náležitě užili, nezapomeňte na kvalitní sezení, protože jak se říká, kdo má židli, ten bydlí. Židle s pohodlným polstrováním pro celou rodinu jsou k dostání ZDE.

NEJSLADŠÍ SNY PRO NEJMENŠÍ

6_1_1_2017_stastna_sedma

Snad největším štěstím v životě rodiny je příchod nového člena. Aby se mu krásně spinkalo a vy jste přitom měli jistotu, že je v bezpečí, nezapomeňte na kvalitní postýlku. Bílá varianta se žirafou je neutrální, ať už je to holka nebo kluk. Zakoupíte ji od 1886,- Kč ZDE.

KDYŽ VŠECHNY ŠŤASTNÉ POSTUPY SELŽOU

7_1_1_2017_stastna_sedma

Naštěstí tu máme ještě ten alkohol. S barem v originálním retro designu, do kterého s přehledem umístíte všechny potřebné ingredience pro vaše barmanské umění, uděláte bezesporu dojem na každou návštěvu. Ať už hosty necháte u barového stolu stát, nebo je posadíte na barovou židli, v každém případě ocení praktickou opěrku na nohy. Tento nepřehlédnutelný kousek pořídíte ZDE.

Ať je i ten váš rok 2017 šťastný!

Share This