• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Skleněný interiér aneb I sklo může být útulné

Sklo nás v interiéru obklopuje ze všech stran. Okna, dveře, lustry a jistě byste našli spoustu dalších skleněných prvků, které se u vás doma schovávají. I když možná působí chladně až neosobně, opak je pravdou. Čtěte dále a zjistíte, jak skvostný tento materiál je!

Sklo si našlo své nezastupitelné místo hlavně v moderních interiérech. Jeho výhodou je, že se dá kombinovat s dalšími přírodními materiály, které zjemní jeho studený dojem.

SKLENĚNÉ OSVĚTLENÍ: ROZZÁŘÍ CELOU MÍSTNOST

1_3_13_2017_skleneny_tyden

Dnešní sklářský průmysl rozhodně nezůstává pozadu a vymýšlí nápadité objekty s praktickým využitím. Designová skleněná lampa je spolu s kovovými prvky netradičním doplňkem, který padne jako ulitý na odkládací stolek nebo komodu v moderním i industriálním prostoru.

2_3_13_2017_skleneny_tyden

I tato nevšední lampa s mléčným zabarvením dokáže rozzářit každý temný kout. Její tvar, napodobující plamen svíčky, okouzlí každého nadšence originálních nápadů.

3_3_13_2017_skleneny_tyden

Pokud jste našli zalíbení v klasických žárovkách, pověste si nad jídelní stůl jejich elegantnější variantu. Čirá stínidla vyzdvihnou skleněnou krásu a dodají celému prostoru lehkost a vzdušnost.

SKLO V KOUPELNĚ NESMÍ CHYBĚT

4_3_13_2017_skleneny_tyden

Zaběhnutá klasika, která do koupelny patří: skleněné dveře sprchového koutu zdůrazní čistotu vašich domácích lázní a v částečně matném provedení zároveň ponechají v prostoru potřebnou dávku soukromí.

5_3_13_2017_skleneny_tyden

Pokud jste nakloněni extravaganci, skleněná vana bude pro vás to pravé. I když je to designový kousek, za který si připlatíte, bude v koupelně skutečným klenotem. Výrobci myslí i na požitkáře, kteří si při koupeli chtějí dopřát nekončící pohodlí. S ergonomicky tvarovaným lehátkem se vám ven z vany už chtít nebude!

6_3_13_2017_skleneny_tyden

Skleněná umyvadla v nejrůznějších barvách nejsou dnes už žádnou novinkou. Většinou jsou vnořené do umyvadlové skříňky, takže skoro nepoznáte, že ji tento skvost zdobí.

SKLENĚNÉ ZÁSTĚNY, KTERÉ ROZEHRAJÍ KUCHYŇ BARVAMI

7_3_13_2017_skleneny_tyden

Chcete mít z vaření radost? Oživte svou kuchyňskou linku skleněnou zástěnou, která celý prostor rozzáří barvami. V dnešní době neomezených možností si můžete vybírat z různých motivů a barev, tak se nebojte trochu experimentovat.

 

 

Share This