Přemýšlíte o novém kousku nábytku? A to takovém, který by byl nejenom dokonalý po estetické stránce, ale i takový, který by nabídl velkou praktičnost? Pokud ano, rozhodně zkuste stále oblíbenější toaletní stolky. Ty se stávají v posledních letech velkým hitem. Své místo najdou primárně v ložnici, ale umístit se pro zajímavý vzhled dají i jinam. A jak je to s jejich praktičností?

VELKÉ ZRCADLO URČENÉ PRO DOKONALÉ NALÍČENÍ

victoria7

Základním prvkem každého toaletního stolku není nic jiného než velké zrcadlo. Pokud jste žena, jistě přesně víte, k čemu ho budete používat. Je ideální na to, abyste se dokonale nalíčila. Nemusíte se tak s nikým přetahovat v koupelně, jelikož budete mít svůj vlastní koutek, který bude určený pouze pro vás. Díky velikosti zrcadla, i dostatku času, budete každý den odcházet dokonale nalíčená.

DOSTATEČNÁ ODKLÁDACÍ PLOCHA

therese2

Také potřebujete mít všechno při ruce? Pokud ano, zaujme vás toaletní stolek tím, že má velkou odkládací plochu, na kterou můžete snadno umístit vše, co potřebujete mít po ruce. O co se jedná? Třeba o parfémy, různé druhy krém a klasické líčení.

Potom už stačí jenom sáhnout na to správné místo, vzít do ruky tu správnou lahvičku. Vše je jednoduše přístupné, bez nutnosti složitě hledat to, co potřebujete. I toto je velké plus, které u toaletního stolku právě ženy výrazně oceňují. Díky kvalitě a nosnosti na něho můžete umístit skutečně vše, co pro denní péči potřebujete.

SAMOZŘEJMOSTÍ JSOU I ÚLOŽNÉ PLOCHY

nocni stolek marie-therese

I toto je jasné plus toaletních stolků. Pokud potřebujete i vnitřní prostor pro uložení svých věcí, které nemusí být nutně každému na očích, opět nemusíte nutně do koupelny. Stačí mít doma tento kus nábytku. Praktické zásuvky umožní, že si do nich vše nejenom schováte, ale že vše budete mít také jednoduše a velmi rychle po ruce. Kdykoliv jenom budete potřebovat.

Share This