• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Třetí neděle adventní: zahalte svůj domov do stříbrné

Vánoční svátky se kvapem blíží, ale výzdoba vašeho bytu vám napovídá, že jsou v nedohlednu? Nepodléhejte panice. Stále je dost času napravit všechny resty. Pohodlně se usaďte a načerpejte inspiraci, jak rozzářit interiér stříbrnými dekoracemi a doplňky.

DEKORACE, KTERÉ VYTVOŘÍ KOUZELNOU VÁNOČNÍ ATMOSFÉRU

1

Ještě jste nestihli ozdobit váš stůl adventním věncem? Nezoufejte. Otálení s vánoční výzdobou můžete pořád napravit. Ručně vyrobený věneček se zasněženým dekorem vdechne do místnosti opravdovou vánoční pohodu. Pořídíte ho za 310,- Kč ZDE.

2

Působivá dekorativní miska upoutá pozornost na každém stole, ať už v kuchyni nebo obýváku. Možnosti jejího využití jsou nepřeberné, v tomto zimním čase ji ale pravděpodobně použijeme na pomeranče, mandarinky a další ovoce bohaté na potřebný vitamin C. Misku můžete zakoupit ZDE.

3

Skleněný svícen by měl být nedílnou součástí každé adventní výzdoby. Světlo svíčky prostupující skrze žebrovaný reliéf vytvoří působivé efekty na stole i na stěně a díky praktickému oušku se dá pohodlně přemístit. Svícen je k dostání ZDE.

4

Poštovní schránka přeplněná vánočními pohledy, vyhodit je vám je líto, ale nevíte, co s nimi? Ozdobte si police originálními skleněnými baňkami s chytrým uchycením na pohlednice. A pokud vám nikdo pohledy neposílá, můžete baňky využít jako stojánek na jmenovky na vánoční tabuli. 2 kusy za 99,- Kč pořídíte ZDE.

5

Neholdujete kaprovi na talíři u štědrovečerní večeře? Ať už jste ochránce zvířat nebo vám prostě nechutná, můžete si pořídit jeho stříbrnou maketu a udělat ze stěny v obýváku designový koutek. Nástěnného kapříka ulovíte ZDE.

DOPLŇKY, DÍKY KTERÝM VAŠE VÁNOČNÍ BYDLO PROKOUKNE

6

Solitérní koberec je vkusný doplněk, který oceníte nejen z estetického hlediska, ale také ve chvílích, kdy si vaše malé ratolesti hrají na zemi. Toskánský vzor zažene myšlenky na chladné zimní měsíce a pomyslně vás přenese do teplých krajin. Koberec původem z Turecka zakoupíte za 777,- Kč ZDE.

7

Povlak na polštář se stříbrným vzorem vás naladí do sváteční atmosféry a vy si tak můžete bez skrupulí na gauči nebo v křesle vychutnávat vánoční program v televizi. Svůj polštář si můžete povléct ZDE.

8

Milovníci umění jistě nepohrdnou originálním abstraktem, který působivě oživí stěnu v chodbě nebo obýváku. Popusťte uzdu své fantazii a ozdobte interiér vašeho bytu uměleckým kouskem, který si můžete pořídit ZDE.

9

Zrcadlo nemusí být pouze fádním předmětem v předsíni. Zasazení do rámu z černého stříbra z něj udělá krásný historický kousek, který můžete z předsíně přemístit a pyšnit se s ním v obýváku nebo ložnici. Stylové zrcadlo je k dostání ZDE.

10

Klasika na vánočním stromku. Stříbrný řetěz, do kterého se při zdobení rok co rok zamotá nejedno dítě nebo v něm domácí mazlíček hledá chutnou laskominu. Abyste se v předvánočním shonu vyhnuli těmto nepředvídatelným událostem, můžete si z řetězu vytvořit ozdobnou girlandu na okně, zácloně nebo kdekoliv, kde vám bude dělat radost a malí-velcí raubíři na něj nedosáhnou. Zásobu řetězů můžete doplnit ZDE už za 49,- Kč/6 m.

NEZBYTNOST K LENOŠENÍ VE VÁNOČNÍM ČASE

11

Vůně vanilky a skořice, v televizi běží vaše oblíbená pohádka, ale něco tomu ještě chybí? Uvařte si čaj nebo svařené víno do termosky, která je udrží dlouho teplé, a nehněte se z gauče. Po celoročním úsilí si alespoň ve vánočním čase zasloužíte lenošit a vychutnávat vánoční pohodu. Termosku z ušlechtilé oceli zakoupíte ZDE.

Share This