• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Jak může vypadat obraz ve vašem interiéru?

Rozhodli jste se zajímavě vyzdobit vaše stěny? A to pomocí moderního obrazu? Pokud ano, podívejte se společně s námi na to, jak mohou obrazy na zeď vypadat a jaké možnosti jsou ty nejvyhledávanější. Buďte si jisti, že si mezi nimi i vy vyberete takový, které pro vás bude tím nejzajímavějším.

KLASICKÁ MALBA STÁLE TÁHNE

obrLIV

První možností je v podstatě klasika. Mluvíme zde o takové variantě, která je dlouhodobě vyhledávaným hitem. Jsou to malované obrazy. Tedy díla, která jsou vytvořena více či méně známým malířem, nejčastěji na plátno. Jejich pozitiv je celá řada. Pokud máme shrnout několik těch hlavních, rozhodně se bude jednat o taková:

  • Každý obraz je originál
  • Bohatý výběr motivů i autorů
  • Dokonalý vzhled s možností vidět jednotlivé tahy štětce

DO POPŘEDÍ SE DOSTÁVAJÍ I LEVNĚJŠÍ KOPIE ORIGINÁLNÍCH DĚL

vicedilne-obrazy-reprodukce_2

Pokud se podíváme na nejznámější obrazy celé umělecké historie, je každému celkem jasné, že si je kromě několika vyvolených lidí nemůže dovolit nikdo jiný. I proto, že většinou jsou vystavovány v galeriích. Proto je jasné, že u vás doma mohou být jejich kopie. Tedy obrazy vyrobené právě za účelem možnosti vystavit si zajímavé dílo u vás doma, a to s tím, že budete vědět, že se nejedná o originál. I toto je zajímavá cesta, zvláště pokud máte v oblibě některé velmi slavné malíře.

NEZKLAME ANI FOTOGRAFIE

fotoobraz_Feng_Shui_voda_Lekninove_pole_1

foto-ram-kairo-bridlicove-modrafoto-ram-kairo-champagne

Ta nemusí být jenom ve vašem rodinném albu. Může se jednat o možnost, která bude zdobit vaši stěnu. I tudy se tedy můžete vydat, pokud hledáte zajímavý obraz. Pokud se rozhodnete pro fotografie, umístěné v rámu jako klasické obrazy, rozhodně nešlápnete vedle. Mimo jiné proto, že právě fotka dokáže dokonale a věrně zachytit konkrétní místo. A je jedno, zda se jedná o přírodu, zajímavý div světa, nebo cokoliv jiného, co se vám tolik líbí. Navíc dnes není problém nechat si vyrobit obraz i z fotek vlastních.

 

 

Share This