• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Jaké lokality jsou v Praze nejpoptávanější pro rezidenční bydlení?

Máte v plánu se přestěhovat do Prahy? Pokud ji příliš neznáte, je dobré vědět, jaké lokality patří k oblíbeným a se kterými rozhodně neuděláte chybu. Zmapovali jsme jednotlivé oblasti a tady je výsledek. Ten plně odpovídá současným trendům, které v bydlení jsou: občanská vybavenost, dopravní dostupnost a příjemné prostředí.

PRAHA 3

Začneme lokalitou, která je mnoha lidem celkem známá. Je to Žižkov, který můžeme zařadit do oblasti širšího centra. Přímo do středu Prahy tak není problém z této čtvrti dojít jednoduše pěšky. Samozřejmostí je i to, že prodej bytů Praha 3 je spojený s jistotou dobré občanské vybavenosti, a tím, že řada lokalit nabídne příjemný klid, ale i tolik poptávanou zeleň. Navíc tato čtvrť patří z historického hlediska mezi velmi zajímavá místa v Praze.

PRAHA 10

Pojďme o něco dále od centra. To však neznamená, že by jakkoliv klesaly možnosti spojené s občanskou vybaveností a kvalitou bydlení. Právě naopak. Navíc zaujme možnost bydlet v místech, kde nechybí dostatek zeleně a určitý klid. Proto se v poslední době stává prodej bytu ve Vršovicích velmi vyhledávaný. Mimo jiné i proto, že je to zajímavá lokalita pro developery, kteří zde přišly s několika zajímavými projekty, které budou vyhovovat nejenom mladým lidem, ale i těm starším, kteří hledají kvalitní bydlení.

PRAHA 6

Zajímavá lokalita, ze které je to poměrně blízko do centra, ale i na Letnou, což je jedna z největších oblastí spojená se zelení v centru Prahy. Konkrétně máme na mysli lokalitu Bubeneč, která sice nepatří dlouhodobě mezi nejznámější pražskou část, což ale neznamená, že by neměla své kvality. Je tomu právě naopak. Kdo chce bydlet na zajímavém místě, ze kterého je to všude velmi blízko, ten rozhodně nebude zklamán. A to ani v případě zájmu kulturního a sportovního vyžití, nebo naopak klidnějších procházek po okolí.

Share This