• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Žaluzie nebo rolety? Obojí má své výhody

Nechcete doma klasické záclony, nebo závěsy? Potom se můžete vydat modernější cestou. O jakou se jedná? Jsou to buď interiérové žaluzie, nebo se může jednat o rolety. Jaké mají hlavní přednosti? Podívejte se společně s námi. Uvidíte, že je to volba, se kterou vedle zaručeně nešlápnete.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

category_171

Toto je první plus, které musíme zmínit. Není třeba se obávat, že by jejich použití bylo jakkoliv složité. U žaluzií si můžete jednoduše nastavit jejich sklon, se kterým souvisí i přesná propustnost světla. Také je možné jejich kompletní vytažení, i zatažení. U rolet zase můžete jednoduše ovlivnit to, do jaké polohy je vysunete. Pokud navíc použijete velmi kvalitní rolety, které budou mít i motorový pohon, nebudete muset ani vstávat. Postačí vám dálkové ovládání a vše si nastavíte jednoduše odkudkoliv.

JASNÉ PRAKTICKÉ VYUŽITÍ

category_218

Ano, i toto je velké plus, na které bychom neměli zapomínat. Praktických vlastností, které mají oba druhy, je více než dost. Právě ty jsou důvodem, proč si je do svých oken nainstalovat. O jaké praktické vlastnosti se jedná?

  • Ideální v rámci zatemnění
  • Vytvoření potřebného soukromní
  • Zamezení otevírání interiéru

BAREVNÉ VARIANTY VÁS NADCHNOU

lamely-pre-vertikalne-zaluzie

Jak na roletu, tak na žaluzie můžete hledět i jako na designový doplněk interiéru. S tím souvisí i to, že máte na výběr z celé řady různých barevných variant, které lze použít. I toto je jejich jasné plus. Ideální je volit taková řešení, které budou zajímavě korespondovat s barevným nádechem i vašeho interiéru. Skutečně platí, že vybrat dnes lze ze stovek odstínů.

NÍZKÁ CENA I JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

drevene-zaluzie-lamela-50-mm

Pokud uvažujete nad pořízením, zaujme vás ještě jedno poměrně velké plus, na které nelze zapomínat. O jaké konkrétní plus se jedná? Je to fakt, že obojí vás překvapí jak svou nízkou cenou, tak i samotnou jednoduchostí realizace – tedy snadností a rychlostí montáže na vaše okna.

 

Share This