• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Zkrášlete svůj interiér. Jak?

Přijde vám váš interiér příliš strohý a příliš nudný? Je nejvyšší čas to změnit. Jak? Poradíme vám několik zajímavých tipů, jak si ho můžete zajímavě zkrášlit. A začneme v oblasti dětského pokoje. Právě sem patří určitá hravost a barevnost. Pokud je cesta, se kterou neuděláte chybu, jsou to vyhledávané a krásné samolepky na zeď pro děti. Varianta, která je v posledních letech velkým hitem. Nejenom proto, že na výběr je celá řada dětských motivů, pro kluky i holky. Lákadlem je celá řada dalších pozitiv, na která nesmíme zapomínat. Patří sem třeba:

  • Nízká pořizovací cena
  • Jednoduché nalepení
  • Vysoká kvalita a dlouhá životnost

ČÍM VYLEPŠIT OBÝVACÍ POKOJ NEBO LOŽNICI?

samolepici-dekorace-bublinky-fialove

Nemusíte zůstávat jenom v dětském pokoji. Pojďme se nyní přesunout také do ložnice, stejně jako například do obývacího pokoje. I to jsou místa, která by měla být z hlediska designu povedená a zajímavá. Jak toho docílit? Zkuste třeba fototapety. Na rozdíl od samolepek jsou podstatně větší, s výraznějším motivem. Skvěle se hodí například za gauč – v případě obývacího pokoje, stejně jako je můžete použít třeba za čelo vaší postele – pokud se rozhodnete pro použití v ložnici. I zde vás nadchne snadné použití, pokud jde o jednoduchost nalepení, stejně jako vás nadchne i dlouhá životnost.

PŘESUŇTE SE DO KUCHYNĚ

magnet kavamagnet cube magnet bod

 

 

 

 

I kuchyně je místem, kde můžete svůj interiér vylepšit. Jak konkrétně? Podívejte se na svou lednici. Pokud už je starší a její vzhled není dokonalý, nezoufejte. Pomůže vám zajímavá magnetická tapeta na ledničku. Zajímavý produkt, díky kterému můžete jednoduše vylepšit třeba starší bílou lednici, kde se už objevuje první rez. Získáte jistotu, že bude vypadat nejenom opět jako nová, ale docílíte dokonce i toho, že se stane skvělým, originálním a hlavně designovým doplňkem vaší kuchyně. A použití magnetické tapety? Samozřejmě rychlé a jednoduché.

 

Share This