• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Chcete dokonalou kuchyni? Víme, jak by měla vypadat

Toužíte mít dokonalou kuchyni, která bude ozdobou vaší novostavby, nebo se naopak stane krásným prostorem ve vašem rekonstruovaném bytě? Pokud ano, podívejte se s námi na to, jak by taková kuchyně měla vypadat. Je několik cest, se kterými nelze šlápnout vedle.

kuchyne_QUANTUM_vanilla_mat_grey

MĚJTE JASNÉ POŽADAVKY

Správné je, aby byla kuchyně navržena přímo na míru vašim potřebám. Proto oslovte správnou firmu, které už v úvodu řekněte, že nehledáte nic obyčejného, ale chcete mít kuchyni skutečně unikátní. Budou tak vědět, že vaším cílem jsou luxusní kuchyně na míru. A proč si je nechat navrhnout u konkrétní firmy a nekoupit hotové řešení? Důvodů je hned několik. Mezi hlavní patří:

· Maximální využití prostoru do poledního centimetru

· Kvalitní materiály i jejich zpracování

· Odborná a opatrná montáž

Lesk a moderní barvy hrají prim

kuch

Luxusní a moderní kuchyně by měla působit zajímavým a originálním dojmem. Proto se zaměřte na dnes tolik populární lesklá provedení, se kterými zaručeně nešlápnete vedle. Pokud jde o barvy, může to být bílá nebo černá, stejně jako se hitem stávají i odstíny, jako je třeba červená, nebo zelená. Obyčejné dřevěné dekory už zkrátka nefrčí.

kkk

CHTĚJTE ZAJÍMAVOU A KVALITNÍ PODLAHU

Kuchyně, to není jenom linka a skříňky. To je celý prostor. Proto nezapomínejte ani na kvalitní a dobře vypadající podlahu. Hitem se určitě stávají krásné dřevěné parkety, které můžete využít jak ve své kuchyni, tak i v celém vašem bytě. Díky tomu bude vše vypadat jednotně a zajímavě.

Obývák, dřevěná podlaha

NEBOJTE SE MODERNÍCH MATERIÁLŮ

Kuchyně, ostrůvek, barová židle, dřevo, mramor

O jaké se v kuchyni jedná? Třeba sklokeramická deska, na které budete vařit. Stejně tak se do popřed dostávají také granitové dřezy, které nezajmou jenom svou krásou, ale zaujmou také svou kvalitou. Proto nedoporučujeme zůstávat v minulosti, jelikož je mnohem lepší volbou využít to, co se dostává do módy. Vaše kuchyně tak bude moderní i za několik let.

kuchynska-linka-modena-240-bily-lesk

Share This