• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Špatný den středa? Odměny je třeba: 10 dekorací do 500,- Kč

Šéf je nevrlý, polili jste si nové kalhoty ranní kávou, děti neposlouchají? Abyste si zlepšili náladu a zpříjemnili si všední den, udělejte sami sobě malou radost! Vybrali jsme pro vás 10 dekorací pod 500,- Kč, které zaručeně potěší.

VESELEJŠÍ RÁNA: HRNEK KÁVY A SLADKÝ DONUT

1_1_11_2017_spatny_den_streda

Káva se vám nejen rozlila, ale zároveň zametáte střepy vašeho oblíbeného hrníčku? Vše se dá napravit. Zvláště milovníci zimy ocení nového parťáka, se kterým budou rána příjemnější, a to i v letních měsících. Keramický hrnek se zasněženým motivem ozdobí váš stůl nebo poličku v kuchyni a pořídíte ho za 239,- Kč ZDE.

2_1_11_2017_spatny_den_streda

Je libo osladit si ráno koblížkem? Abyste si ho cestou do práce nezapomněli koupit, může vám být připomínkou originální autorská grafika, se kterou bude každé ráno sladší než kdy předtím. Za 199,- Kč si můžete plakát koupit ZDE.

VŠECHNO ZLATO, CO SE TŘPYTÍ

3_1_11_2017_spatny_den_streda

Připadají vám všechny polštáře na gauči omšelé a bez života? Dejte jim nový ohoz! Krepový povlak na polštář se zlatým metalickým potiskem rozzáří vaše večery a za 169,- Kč je nyní k zakoupení ZDE.

4_1_11_2017_spatny_den_streda

I živé kytky si doma zaslouží trochu toho šmrncu. Pokud vám však vaše fantazie napovídá, že by se tento obal na květináč dal zužitkovat jinak, nebraňte se. Zinek a mosaz bude slušet třeba právě vašemu pracovnímu stolu. Obal je k dostání ZDE za 299,- Kč.

5_1_11_2017_spatny_den_streda

S kameninovou dózičkou můžete vyšperkovat téměř jakékoliv místo. Dá se použít jako elegantní cukřenka, stylová miska na konferenční stůl, nápaditá schránka na drobnosti v koupelně nebo originální šperkovnice. Víčko s popraskanou glazurou a zlatým úchytem vytvoří efektní dojem kdekoliv. Pořídit si ji můžete za 349,- Kč ZDE.

PRO ROMANTICKOU DUŠI: CO NEJEN OKNU SLUŠÍ

6_1_11_2017_spatny_den_streda

Srdcem z drobných větviček okno ozdobte a lásku domů přiveďte. Dekoraci nemusíte vytahovat jen v zimních měsících a po zbytek roku ji schovávat. Pokud si ji oblíbíte, vydrží vám doma celý rok. Na okně, na zdi, na vstupních dveřích. K dostání je za 99,- Kč ZDE.

7_1_11_2017_spatny_den_streda

Dřevění ptáčci doslova oživí nejeden okenní parapet, když je přiletí zkoumat ti opravdoví. Ale postavit si je můžete i na komodu, noční stolek, zkrátka kamkoliv, kde vám udělají radost. Pár těchto ptáčků koupíte za 249,- Kč ZDE.

ZVYKY STRANOU: DEJTE PROSTOR ORIGINÁLŮM

8_1_11_2017_spatny_den_streda

Pokud prahnete po něčem netradičním, pak skleněné přesýpací hodiny budou trefou do černého. Moderní a zároveň starožitný vzhled nádoby v doprovodu černého písku dodá vašemu pracovnímu stolu eleganci a styl. Odpočítávat čas můžete začít ZDE za 474,- Kč.

9_1_11_2017_spatny_den_streda

Pro ty, kteří ocení poctivou ruční práci, je tu designový kousek v podobě mramorového svícnu s nerezovým kalíškem na svíčku. A to jak na čajovou, tak na klasickou svíčku do svícnů. Svícen pořídíte za 290,- Kč a byl vyrobený ZDE.

10_1_11_2017_spatny_den_streda

Netradiční keramická váza z dílny českých designerů povznese vaši komodu i jídelní stůl. Smetanové žíhání na jednoduchém černém podkladu vytváří působivý efekt. K zakoupení je ZDE za 260,- Kč.

Share This