• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Vybavte svou domácnost: ve finském stylu

Líbil se vám článek o finské dřevostavbě, kde se snoubí jednoduchost a severský styl? Dnes přinášíme tipy, jak si vybavit domácnost i nejmenšími detaily, které vás tomuto snovému bydlení přiblíží. Tak vzhůru “na sever”!

JEN SI TAK POHOVĚT V OBÝVÁKU

1_1_13_2017_ve_finskem_stylu

K večerní atmosféře u krbu nesmí chybět pohodlné křeslo. Čalouněný ušák vám poskytne dostatečný komfort, ať už budete číst svou oblíbenou knížku nebo trávit společné chvíle v rodinném kruhu. A když v něm náhodou usnete, za krkem vás díky bočním opěrkám určitě bolet nebude. Pořídíte ho ZDE za 4990,- Kč.

2_1_13_2017_ve_finskem_stylu

Židle zdaleka nemusí být jen součástí jídelního setu. Pokud sáhnete po tomto kousku z dílny šikovných designerů, může se stát malou ikonou ve vašem obýváku, která určitě nebude pouze lapačem prachu. Jelikož ji ZDE seženete v setu 2 kusů, máte příležitost osobitě zkrášlit navíc ještě pracovnu nebo ložnici.

V POHODLÍČKU NA PUFFÍČKU: ROZHODNĚ NE PŘÍZEMNÍ POSEZENÍ

3_1_13_2017_ve_finskem_stylu

Meditace, relaxace, rovná záda. To vše vám splní puff, jehož barevnou kombinaci textilie s ornamenty přivítá jakýkoliv interiér.  Odpočívat a lenošit na něm můžete v ložnici, obýváku, pracovně nebo kdekoliv vám bude příjemné. Stačí ho jednoduše přenést. K dostání je ZDE.

ZACHUMLAT SE DO KOŽEŠIN

4_1_13_2017_ve_finskem_stylu

Vypadá elegantně a na dotek je tááák příjemná. Kožešina s dlouhým chlupem skvěle doplní vaši postel nebo místo u krbu, takže se zahřejete hned dvakrát. Dobrá zpráva pro ochránce přírody: jedná se o umělou napodobeninu. Pořídíte ji za 2899,- Kč ZDE.

PUSŤTE SI DO KUCHYNĚ OSOBITÝ DESIGN

5_1_13_2017_ve_finskem_stylu

I průmysl v kuchyňském odvětví se neustále snaží přicházet na nové nápady a provedení nepostradatelných součástí. Výjimkou nejsou ani digestoře, které kromě své podstatné funkce plní zároveň funkci estetickou. Jejich design, který připomíná moderní lustr, povznese každou moderní kuchyni. Tento kousek si můžete pořídit za 10 999,- Kč ZDE.

6_1_13_2017_ve_finskem_stylu

Minimalismus a praktičnost. Skládací židle se bude hodit hlavně do těch jídelen, kde je nedostatek prostoru, ale také do vzdušných a jednoduchých interiérů. S nadýchaným podsedákem nebudou mít problém se samostatně najíst ani vaše ratolesti. Tato stylovka je k dostání ZDE.

7_1_13_2017_ve_finskem_stylu

Posviťte si na vaše dobroty: designové světlo na váš jídelní stůl vnese jednoduchá žárovka ve tvaru diamantu. Trend současné doby potěší oko každého milovníka originálů. Pořídit si ji můžete ZDE.

S NÁDECHEM STARÝCH ČASŮ

8_1_13_2017_ve_finskem_stylu

Retro komoda: stylový úložný prostor pro váš šatník, ale třeba i talíře a příbory po prababičce. Bude vám tedy věrně sloužit v předsíni, ložnici nebo jídelně. Doplněk s nádechem starých časů můžete koupit ZDE.

 

Share This