• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

5 výrobců a věcí ze skla, které nesmíte přehlédnout

Trend padesátých let je zpátky! Komody se skleněnými vitrínami, vázy, lampy a další parádní kousky v barevném i čirém provedení. Důvod? Udělat domov teplejším a útulnějším místem. Podívejte se na náš výběr produktů, které vás nenechají chladnými.  

ČESKÉ SKLO, JAK HO MOŽNÁ NEZNÁTE

Česko a sklářství k sobě neodmyslitelně patří. Za 7 století u nás ušel tento průmysl pořádný kus cesty, a to hlavně na poli designu.

1_3_14_2017_věci_ze_skla

Výrobě skleněných originálů, jako je tento jedinečný lustr, se věnuje český výrobce SkLO studio, který má své zastoupení i za velkou louží v Kalifornii. Bylo nám potěšením obdivovat podobné objekty na lednovém veletrhu v Kolíně nad Rýnem. Naživo nebo virtuálně, pokud chcete tuto poctivou ruční práci obdivovat i vy, rozhodně zavítejte SEM!

2_3_14_2017_veci_ze_skla

Přivítejte jaro ve vybroušeném stylu a dopřejte živým květinám noblesní ozdobu! O kráse ruční práce karlovarské sklárny Moser tady není pochyb. Kolekce inspirovaná současným designem nese stejné jméno a kromě váz v ní najdete spoustu dalších nablýskaných pokladů, které rozzáří váš interiér. Najdete je ZDE.

SKLENĚNÝ STOLEK, KTERÝ SPUSTÍ LAVINU RADOSTI

3_3_14_2017_věci_ze_skla

Pokud se nebojíte dobré nálady, a to za žádných okolností, nesmí ve vašem obýváku tento konferenční stolek chybět! Celou místnost krásně rozehraje barvami a rázem zažene každý chmurný okamžik. Stolek pořídíte za 1378,- Kč ZDE.

SKLENĚNÁ VITRÍNA, CO MÁ STYL

4_3_14_2017_veci_ze_skla

Mějte své poklady stále na očích! Ať budete ve vitríně obdivovat své oblíbené sošky mytických postav nebo pěstovat kaktus, zvýrazní tyto dekorace s velkou noblesou. Pokud si chcete dopřát trochu industriálního stylu, tento kousek pořídíte ZDE.

LADNOST UKRYTÁ VE SKLENĚNÉ DÓZE

5_3_14_2017_věci_ze_skla

Určitě si vybavíte nestárnoucí síťový poklop na potraviny, který dávno používaly už naše prababičky. Taky ho máte ještě doma? Dejte zelenou novým věcem a uchovávejte potraviny v této designové dóze, do které dal výrobce J-Line skutečný cit. Skleněná dóza je k dostání za 1799,- Kč ZDE.

 

Share This