• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

7 výrobků z betonu, které vám zaručeně nesmí uniknout

Pátráte po zajímavé dekoraci nebo doplňku, který dodá vaší domácnosti ten pravý šmrnc? Pak určitě nepřestávejte číst. Vybrali jsme pro vás unikátní betonové kousky, kterým budete těžce odolávat!

PUNTÍKY V BETONU: KVĚTINÁČ, KTERÝ NEZEVŠEDNÍ

1_3_9_2017_výrobky_z_betonu

Bude se hodit do zahrady, na balkon i do interiéru. Stylový květináč rozhodně nebude na žádném místě fádním doplňkem, naopak ho nečekaně oživí. Představte si v něm šťavnatý zelený kaktus nebo malou bonsaj a vaše srdce si získá okamžitě! Betonový květináč se dá pořídit ZDE.

LYON BETON: PODDEJTE SE FRANCOUZSKÉMU DESIGNU

2_3_9_2017_výrobky_z_betonu

Betonové hodiny nemá doma každý, takže se určitě nebojte, že by vás návštěva nařkla z toho, že nemáte smysl pro originalitu. Naopak, tento odměřovač času nadchne každého, kdo na něj upře zrak. Dejte nástěnným hodinám prostor i u vás doma! K dostání jsou za 2699,- Kč ZDE.

3_3_9_2017_výrobky_z_betonu

Stolička z betonu poslouží k sezení i jako odkládací stolek, ale to není vše! Zespodu má zabudovaná kolečka, takže na ní můžete jezdit sem tam, dokud vás nezačnou nohy bolet. Lano je spíš stylovou dekorací, při váze 18 kg by se přenášela horko těžko. Stoličku si můžete pořídit ZDE.

4_3_9_2017_výrobky_z_betonu

Tohle je dokonalá stylovka, kterou vám bude závidět kdekdo! Uhádnete, oč kráčí? Ano, je to obyčejný držák na toaletní papír. Skoncujte s jeho zásobami v nevzhledných igelitových obalech a dejte mu svůj originální prostor. Držák koupíte za 2299,- Kč ZDE.

VYROBENO V ČESKU: POCTIVÉ BETONOVKY

5_3_9_2017_výrobky_z_betonu

Umyvadlo, které nezestárne ani za 20 let. Jednoduchý a praktický design tohoto výrobku padne do světlých, moderních nebo industriálních koupelen jako ulité. Navíc není zbytečně velké, takže na desce ušetří spoustu místa. Pořídit se dá ZDE.

7_3_9_2017_výrobky_z_betonu

Když ji vezmete do ruky, ani ji necítíte. Když na ni pohlédnete, přestanete vnímat všechno kolem! Sada betonových mís vás vezme za srdce! Drobné nedokonalosti na povrchu jsou u každého kousku jedinečné a spolu s ovocem budou na stole tvořit perfektní dvojici. Sadu můžete koupit ZDE.

6_3_9_2017_výrobky_z_betonu

Stropní osvětlení ve tvaru komolého čtyřstěnu se perfektně hodí hlavně do industriálních interiérů, ale fantazii se meze nekladou. Posviťte si ve velkém stylu na jídelní nebo konferenční stůl! Betonový lustr na ocelovém lanku, který je ukázkou poctivého řemesla, pořídíte za 2997,- Kč ZDE.

Share This