• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Hodina čtení, perspektivy mění: čtenářský koutek už od 5600,- Kč

Jste knižní maniaci? A máte svoje oblíbené místo, kde hltáte jednu stránku za druhou? Pokud ne, pak věřte, že s našimi tipy na stylový čtenářský koutek se od knížek a časopisů jen těžko odtrhnete. A pokud ano, můžete se inspirovat, jak ten svůj vyladit k dokonalosti!

V INDUSTRIÁLNÍM STYLU: CENA 5636,- KČ

1_1_22_2017_ctenarsky_koutek

Čalouněné křeslo s potahem imitujícím kůži se do industriálního stylu perfektně hodí. Díky komfortní výplni a pohodlné opěrce se vám v křesle bude sedět jako v bavlnce. Cena křesla z pravé kůže by vás pravděpodobně zaskočila, proto jsme vybrali tento kousek za 3810,- Kč, který pořídíte ZDE.

2_1_22_2017_ctenarsky_koutek

Odkládací stolek na knihy nesmí chybět! Konstrukce v jednoduchých kovových liniích a horní skleněnou výplní podtrhne osobitý styl vašeho koutku. Je na něm dost místa i na nějakou tu dekoraci, třeba vázu s květinou, ale fantazii při zdobení už necháme na vás. Pořídíte ho za 999,- Kč ZDE.

3_1_22_2017_ctenarsky_koutek

Většina čtenářů si doma na svou knížku udělá čas nejčastěji večer. Čtení doslova pod lampou je pro oči nejvhodnější, tak se nebojte vzít nářadí a přivrtat si do vašeho industriálního koutku tuto pochromovanou lampu. Je naklápěcí, takže se nemusíte bát, že na písmenka neuvidíte. K dostání je za 827,- Kč ZDE.

SEVERSKÁ KLASIKA: CENA 8330,- KČ

4_1_22_2017_ctenarsky_koutek

Jednoduché křeslo šedé barvy dokonale zapadá do skandinávského stylu. Bylo navržené s ohledem na vaše pohodlí i zdravý způsob sezení, což dokazuje výplň z paměťové pěny. Vysoká opěrka zase dbá na oporu vašich zad a krční páteře, takže se nemusíte bát bolavých zad, když si u knížky náhodou zdřímnete. Křeslo koupíte za 4490,- Kč ZDE.

5_1_22_2017_ctenarsky_koutek

K elegantnímu křeslu bude ladit tento jednoduchý stolek na trojnožce. Díky své lehkosti ho můžete kdykoliv a kamkoliv přemístit, takže ho využijete nejen jako odkládací stolek na knížky. Můžete si vybrat ze dvou velikostí, ten menší pořídíte za 2384,- Kč ZDE.

6_1_22_2017_ctenarsky_koutek

Volně stojící lampa v bílém provedení podtrhne severskou krásu vašeho čtenářského zákoutí. Světlo nad vámi bude neustále bdít na to, abyste si nekazili zrak a mohli bez okolků otáčet jednu stránku za druhou. K dostání je za 1465,- Kč ZDE.

RETRO KOUTEK: CENA 9804,- KČ

7_1_22_2017_ctenarsky_koutek

Když se doma mihnete okolo tohoto křesla, vykouzlí vám radostný úsměv na tváři! V místnosti bude nápaditou ikonou a když do něj usednete, jen tak z něj nevstanete. Díky otočnému systému vám navíc doma nic neunikne. Retro křeslo v moderním hávu koupíte za 7582,- Kč ZDE.

8_1_22_2017_ctenarsky_koutek

Dýhovaný stolek bude s barevným křeslem tvořit originální dvojici. Díky jedinečnému vzoru na horní desce a jejím oblým tvarům vám bude tento retro kousek připomínat každé prázdniny strávené u babičky. Pořídit ho můžete ZDE za 1290,- Kč.

9_1_22_2017_ctenarsky_koutek

Stolní lampa v retro designu celkově vyzdvihne váš osobitý čtenářský koutek, ze kterého se nebudete chtít hnout! Její dostatečná výška i možnost variabilně ji otočit uspokojí vaši potřebu kvalitního osvětlení, které je zvlášť při dlouhých zimních večerech potřeba. Lampičku můžete koupit za 932,- Kč ZDE.

 

Share This