• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

JARO VOLÁ: 10 nápadů, jak doma vtipně uskladnit bicykl

Kolo je váš život a chcete ho mít na očích pořád? Nebo bojujete s nedostatkem prostoru a stále řešíte nerudovskou otázku Kam s ním? Máme řešení! Inspirujte se naší snůškou nápadů a uvidíte, že váš miláček může být v bytě krásnou ozdobou.

POLICE STVOŘENÁ PRO KOLO

1_3_28_2017_jak_uskladnit_kolo

Jízda na kole je v posledních letech velkým hitem a koníčkem nejen závodních cyklistů. Proto se této příležitosti chytli i nábytkoví designeři a přišli s nevšedním řešením, které potěší nejednoho jezdce. Polička ušitá přímo na míru štangle je originální doplněk, se kterým kolo v interiéru jen zazáří.

2_3_28_2017_jak_uskladnit_kolo

Aby to dámám nebylo líto, dají se pořídit i poličky pro jejich kola. Díky jednoduchému zavěšení sedla do drážky police je rázem o větší prostor v bytě postaráno! V předsíni jsou police ideálním odkládacím místem na klíče nebo přilby, v pokoji si ji zase můžete vyzdobit přesně podle své vlastní fantazie.

KOLO MÍSTO TELEVIZE

3_3_28_2017_jak_uskladnit_kolo

Sport je pro vás takovou vášní, že ani nevíte, co to televize je? Postavte si kolo místo ní! Tento úložný prostor je stále více trendy a dá se umístit i do předsíně, kde vám zároveň poslouží jako botník.

KANCELÁŘ PRO CYKLISTU

4_3_28_2017_jak_uskladnit_kolo

Pokud jezdíte do práce na kole a navíc máte svou vlastní kancelář, ve které váš bicykl nebude nikomu překážet, zkuste jednou vzít do batohu vrtačku. Pevné šrouby ve zdi něco vydrží a vám bude kolo při práci dělat radost! A těm, kteří pracují z domova, bude připomínat, že by nebylo od věci vyrazit na čerstvý vzduch.

STARÉ BERANY POSLOUŽÍ NOVÝM

5_3_28_2017_jak_uskladnit_kolo

Řidítka ze staré silničky vám můžou netradičně posloužit jako závěs pro nové kolo, ať už na zdi nebo na okně. Připevnit je do středového rámu okna se zdá být trochu nepraktické, ale jestli v sobě máte trochu uměleckého citu, sluneční svit dokáže s kolem na protější stěně udělat divy.

KOLO MÍSTO ŠATNÍ SKŘÍNĚ

6_3_28_2017_jak_uskladnit_kolo

Cyklistice zdar a módě zvlášť! V zimním období, kdy kolo většinou zavíráme k několikaměsíčnímu spánku, se dá toto jednostopé vozítko využít docela prakticky: jako věšák na oblečení. Navíc to bude stylová dekorace, ze které každé návštěvě spadne brada.

POSTAVTE KOLO NA ZADNÍ: ROVNOU DO SKŘÍNĚ

7_3_28_2017_jak_uskladnit_kolo

Jestli nejste prostorem příliš omezení a můžete si dovolit skříň speciálně pro kolo, není nad čím váhat. Tento způsob uskladnění je velice elegantní a nenáročný.

KOLO JAKO UMĚLECKÝ KOUSEK

8_3_28_2017_jak_uskladnit_kolo

Kolo může v interiéru sloužit jako výrazný umělecký objekt, zvlášť když dojde na prázdné výklenky, které mu udělají dokonalý rám. Stačí ho pověsit na kovový hák ve stropu a umění je na světě. Pozor! Aby taková instalace splnila svůj účel, kolo by mělo zářit čistotou.

BALKON: PROSTOR, KTERÝ SE SÁM NABÍZÍ 

9_3_28_2017_jak_uskladnit_kolo

Balkon nebo lodžie jsou častým místem, kam cyklisté svůj poklad odkládají. Ukotvené do drážky na zdi může být kolo osobitou dekorací, ale zároveň lákadlem pro zloděje, proto zvlášť v nižších patrech tuto variantu pečlivě zvažte.

ZARÁMOVAT A POVĚSIT: NEOBYČEJNÁ OZDOBA NA STĚNĚ

10_3_28_2017_jak_uskladnit_kolo

A pokud jste už kolo “pověsili na hřebík”, pověste ho na zeď. V případě, že bydlíte v loftovém bytě, nebojte se většího rámu ze starého obrazu. Celému prostoru dodá nezaměnitelný výraz a vám vždycky připomene všechny ty šťastné kilometry.

 

Share This