• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Letem světem veletrhem: tohle nás nadchlo v Kolíně

Tradiční veletrh interiérů v Kolíně nad Rýnem je jednou z vrcholných událostí sezóny. Ani letos nezklamal: nadšení byli milovníci klasiky i originálů a užitého designu, od retra přes minimalismus až po futurismus. Přinášíme top výběr pecek, které nás na první dobrou zaujaly! 

SAMETOVÉ SNĚNÍ

1_1_23_2017_veletrh1

Manželská postel z jiné galaxie: díky originálnímu zakulacenému čelu a sametovému potahu působí velmi luxusním dojmem. Pohodlné matrace zaručují komfortní a zdravé spaní po celou noc.

V DIGITÁLNÍM VĚKU: SEDAČKY HRAJÍCÍ BARVAMI

2_1_23_2017_veletrh1

Kdy jindy, když ne teď? Kolekce sedaček s pixelovým potahem působí svěže a jsou dokonalou interpretací obrazu dnešní doby. Autor nápadu si dává záležet, aby se sedačky vyráběly z ekologických materiálů a tradičními technikami. Prostě žádná sériovka.

STYLOVÉ OSVĚTLENÍ NEJEN PRO EFEKT

3_1_23_2017_veletrh1

Lustry bohatě zdobené peřím jsou trendem poslední doby, takže pochopitelně nesměly chybět ani na veletrhu v Kolíně. Jako elegantní a stylový doplněk se určitě hodí jak do extravagantních interiérů, tak do nenápadné klasiky.

4_1_23_2017_veletrh1

Kovové doplňky v kombinaci s přírodními materiály hýbou současným světem interiérů. Drátovaný lustr ve zlaté barvě připomínající zeměkouli působí světově a k tmavému masivnímu nábytku se skvěle hodí.

ŽIDLE KAM SE PODÍVÁŠ

5_1_23_2017_veletrh1

Skořepinové židle, které vyznačují především interiéry v severském stylu, nejsou žádnou novinkou. To, že však byly vidět téměř na každém kroku, svědčí o tom, že budou ještě dlouho patřit mezi oblíbené doplňky jídelních a pracovních stolů.

6_1_23_2017_veletrh1

Na vlastní oči jsme se mohli také přesvědčit, že židle z tvrzeného plastu se opět stávají módní záležitostí.

PORUČTE KŘESLU, POHOVCE: POHODLÍ K NEZAPLACENÍ

7_1_23_2017_veletrh1

Polovinu jednoho z pavilonů zabíraly sedací soupravy, které byly extrémně pohodlné. Převážně kožené provedení a možnost polohovat křeslo nebo sedačku na dálkové ovládání, a to jak část podepírající nohy, tak část zádovou, poskytne každému vysoký komfort. Odtud se nám moc nechtělo.

KOŽEŠINY VRACÍ ÚDER

8_1_23_2017_veletrh1

Povlečení, polštáře, taburety, přehozy přes křesla a židle. To vše z příjemně hřejivé kožešiny, kterou letos rozhodně nic nezkazíte v žádném interiéru, zapomeňte na dogma, že patří jen do horské chaty. A kožešinové kabelky budou taky in!

DĚTSKÝ POKOJ: KRÁLOVSTVÍ HER A RADOSTI

9_1_23_2017_veletrh1

Dětské pokoje nás hodně nadchly. Spousta krásných doplňků, dekorací a nápaditých postelí, které rozzáří oči každé ratolesti. Ale o tom více v zítřejším článku. A nejen o tom.

 

Share This