• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Lucie, světlo upije: 13+1 bláznivý tip jak rozzářit byt

Na svátek sv. Lucie se krátí noc. Prodlužte si den světlem kouzelných svíček a lamp o pár okamžiků. Odměnou je lepší nálada, sváteční atmosféra, byt provoněný svíčkami a zářící okna. Po tmě se vrací světlo!  Připravili jsme pro vás 13 geniálních nápadů TIP REDAKCE, který musíte vyzkoušet HNED!

KLASIKA, KTERÁ NIKDY NEOMRZÍ: DOKONALÉ SVÍČKY

1

Za velkou louží jsou oblíbené už pěknou řádku let, u nás si už také našly pořádnou základnu věrných fanoušků. Svíčky Yankee Candle jsou vyrobeny za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. YANKEE CANDLE sváteční řada ALL IS BRIGHT, pořídíte už do 61 Kč ZDE.

2

Exkluzivní české svíčky UNIPAR z Rožnova pod Radhoštěm si zamilovala i popová královna Madonna, která si je vozí všude s sebou po světě. Vybírejte z kouzelné řady BRILLANCE, která se vyrábí v 10 krásných odstínech. Svíčky pořídíte od 139 Kč ZDE.

3

Už déle než 20 let vyrábí další tradiční český výrobce, firma LIMA z Uherského Brodu, kvalitní svíčky. Letos vybírejte z krásných saténových adventních svící, které jsou v pěti barevných variantách za 219 Kč k dostání přímo ZDE.

4

Pro krásnou svíčku pečlivě vyberte i krásný svícen. Nenechte se omezovat – pokud dodržíte bezpečnostní pravidla, svíce může viset i originálně na stěně. Noblesní moderní svícen ze skla a kovu, inspirovaný zámeckými nástěnnými svícny koupíte za 2 050 Kč ZDE.

BEZPEČNÉ SVÍČKY TŘETÍHO TISÍCILETÍ, O JAKÝCH JSTE NEMĚLI ANI ZDÁNÍ

5

Že jste ještě neslyšeli o lampách a lucernách CANDLE WARMERS ? Tuhle žhavou novinku si rázem oblíbíte všude, kde z důvodu bezpečnosti, ať už kvůli dětem či zvířatům, v ložnici, kanceláři kvůli protipožárním čidlům nebo v interiérech s přírodním dřevem, nemůžete zapálit své oblíbené svíčky. Candle Warmers se zapojují do zásuvky a svíčku rozpouštějí pomocí žárovky, umístěné v horní části. Vybírejte z různých stylů ZDE.

6

Světélka z vonné aromalampy jsou lákavá, obavy ze zapálené svíčky ale často větší. Vyzkoušejte proto bezpečnou elektrickou aromalampu YANKEE CANDLE a speciální vosky EASY MELT CUP. Nejen vánoční vůně pořídíte od 189 Kč ZDE.

SEN ROMANTIKŮ: ZAHRADNÍ OHNĚ

7

Atmosféru skutečného ohně jen tak něco nepředčí. Na podvečerní posezení na zahradě se svařeným vínem v ruce snadno nalákáte sousedy. Díky grilovaní mřížce je můžete i originálně pohostit – prosincové grilování si užijete dvojnásob! Stylové přenosné ohniště pořídíte za 2 590 Kč ZDE.

KDYŽ JEDNO SVĚTLO NESTAČÍ: SVĚTELNÉ GIRLANDY

8

Rozsviťte domečky, aby bylo doma útulno! Světelný řetěz 10 domečků vás navíc nadchne jednoduchou obsluhou. Má integrovanou funkci časovače: po asi 6 hodinách se vypne a za dalších cca 18 hodin opět zapne. Energeticky nenáročné LED osvětlení se tak může zapínat každý den vždy ve stejnou dobu samo od sebe. Pořídíte v obchodě TCHIBO ZDE.

9

Když se díváte na Sám doma, fascinuje vás každý rok zas a znova do posledního detailu vymazlená americká výzdoba? Pusťte se do ní také! Dlouhý řetěz se 180 světýlky připomínající známou červenobílou cukrovinku prodává BUTLERS za 699 Kč ZDE.

VÁNOČNÍ DEKORACE: KDY JINDY KDYŽ NE TEĎ

10

O vánočních svátcích jsou kýče oficiálně povoleny! Dopřejte si všechno, po čem vaše srdce touží. Ať křehcí andělé se sukýnkami ze sněhových vloček vezmou pod svá ochranitelská křídla i vaši domácnost. Ladnou LED dvojici zakoupíte za 549 Kč ZDE.

11

Jestli se bez něčeho na Vánoce opravdu neobejdete, je to svítící vánoční hvězda. Doporučujeme vybrat pořádně velkou, aby vás Ježíšek snadno a rychle našel. Univerzální symbol vánoc pořídíte na BELLA ROSE ve slevě za 885 Kč ZDE.

NOVÁ LAMPA NA SVÁTKY

12

13

Minimalismus, nebo sváteční pompa? Obdarujte celou rodinu novým svítidlem, které vaši štědrovečerní večeři posune ještě o stupínek výš. Rozhodněte se, jestli nad jídelní stůl pověsíte ocelové plátky nebo skleněné křišťály. Vkusné lustry najdete ZDE již od 355 Kč.

TIP LIVIT: DIGITÁLNÍ DOMÁCNOST MÁ KRB V POČÍTAČI 

 

Nejlevnější a nejrychleji zapálený praskající krb na světě najdete ZDE. Pozor, okolo 20 minuty se můžete začít potit.

 

 

 

 

Share This