• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Spřádáme letní plány: uchovejte si vzpomínky na dovolenou

Jaro je tady: nejvyšší čas pustit se do plánování letních radovánek. Abyste měli vzpomínky ze svých dobrodružných toulek a cest stále na očích, vybrali jsme pro vás 9 top produktů, se kterými na tyto vzácné chvíle jen tak nezapomenete!

MEXIKO OD 289,- Kč

1_1_29_2017_spřádáme_letní_plány

S pošmournou náladou ve všedních, pracovních dnech rázem zatočí vzorovaný koberec plný barev. Jižanský vzor vám vždy připomene pohodové chvíle horkých letních dní, ať už se vydáte do Mexika nebo zůstanete na starém kontinentu a navštívíte třeba Španělsko. Koberec nyní pořídíte za 289,- Kč ZDE.

2_1_29_2017_spřádáme_letní_plány

Kaktusy k Mexiku neodmyslitelně patří stejně jako svíčka na konferenční stůl. Pokud by vám bylo líto tuto krásku zapálit, můžete si ji uchovat v originálním obalu, který bude v interiéru nápaditě zdobit polici nebo parapet. Vonná svíčka je k dostání ZDE.

3_1_29_2017_spřádáme_letní_plány

Vzpomínky na dovolenou si každý nejčastěji uchovává na fotkách. Zvěčněte si tu svou nejmilejší a dejte jí stylový kabátek, byla by škoda si takový poklad nevystavit na poličku. Rámeček s duchem starých legend a kultů vám vždy připomene vaše dobrodružné cesty a koupit si ho můžete ZDE.

EUROVÍKEND OD 479,- Kč

4_1_29_2017_spřádáme_letní_plány

Romantické uličky, famózní palačinky, Eiffelova věž. Kdo by netoužil podívat se aspoň jednou do Paříže! Ať už jste tam byli nebo se na cestu teprve chystáte, tento koberec vám vždy připomene jedinečnou atmosféru tohoto města. Pořídit se dá ZDE.

5_1_29_2017_spřádáme_letní_plány

Pokud jste duší i tělem cestovatel a jeden rámeček vám na všechny ty vzpomínky nestačí, vytvořte si rovnou celou kolekci! Londýn, Berlín, Amsterdam – 9 fotek ze všech vašich destinací si můžete poskládat do velkého rámu, který je k dostání ZDE.

6_1_29_2017_spřádáme_letní_plány

Plánujete romantiku na rajských plážích Řecka? Abyste měli tyto nezapomenutelné chvíle stále na očích, poslouží vám svícen s prosklenými rybkami, které svíčka hezky rozzáří a vytvoří kouzelnou řeckou atmosféru u vás doma. Svícen si můžete pořídit ZDE.

THAJSKO OD 199,-

7_1_29_2017_spřádáme_letní_plány

Thajsko je země barev, nádherné přírody i skvostných pláží. Koberec z kolekce značky Bakero vám tyto krásy bude vždy připomínat, v obýváku, ložnici nebo pracovně. Kontrastní barvy dodají místnosti typicky thajský nádech. Tento kousek je k dostání ZDE.

8_1_29_2017_spřádáme_letní_plány

Odpočinek u moře nebo poznávání krás země? Ať už je váš cíl cesty jakýkoliv, určitě na ní zažijete spoustu dobrodružství, která vám vždy nejvíc připomenou fotky. Uchovejte si ty nejlepší v rámečku na stěně v obýváku nebo ložnici, ať vám dělají radost. Bílý fotorámeček je k dostání ZDE.

9_1_29_2017_spřádáme_letní_plány

Bílý písek, křišťálově čistá voda, korálové útesy. Thajské ostrovy jsou perlou mezi turistickými destinacemi a tato svíčka může být krásnou vzpomínkou na ně. Dokonale se bude vyjímat v koupelně, kde vám okamžitě připomene horké dny na písčitých plážích, zvlášť, když si ji kolem dozdobíte pískem a mušlemi. Svíčku můžete pořídit ZDE.

Share This