• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Archive - Dekorace

Balkon plný života

Modré okenice spolu s kovovým zábradlím dodávají celému balkonu příjemný nádech starých časů. To vše v kombinaci s květinami podtrhuje originální náboj, který z prostoru vyzařuje.

Barevný balkon

Balkon hustě porostlý květinami dodává punc celému domu. Zářivé a živé barvy vzbudí emoce v nejednom kolemjdoucím.

Květinová lodžie

Na první pohled nijak nevýrazná lodžie se rázem promění, když do ní umístíte živé květiny. Skládací židle, stolek a dílo je dokonáno.

Letní balkon

Nic neoživí balkon více, než živé květiny. Nebojte se v teplých měsících ukázat svůj pěstitelský um rodině i sousedům.

Balkon v jižanském stylu

Kamenný balkon s kovovým zábradlím a dřevěnými okenicemi je k vidění nejčastěji v jižanských zemích. Květiny dodávají celému místu život a energii jižanům vlastní.

Večerní chvíle pohody

Balkon ozdobený zelenými kytkami, křeslo s dekou a polštáři, svíčky. Se zapadajícím sluncem svádí toto místo k pohodovým chvílím s knížkou nebo nejbližšími.

Terasa s výhledem na město

Tam, kde to prostor terasy dovoluje, určitě nezapomeňte na mohutné květináče s rostlými kytkami nebo stromky, které svůj dekorativní úkol splní nad očekávání.

Balkon plný kytek

Milovníci květin jistě ví, jaké to je, když se všechny květy dají do rozpuku. Kovový zahradní nábytek ozdobený dekorací a pohodlnými polštáři pak dovede pohodové chvíle, strávené v květinovém království, k dokonalosti.

Polštáře ve skandinávském stylu

Nenápadná šedá sedačka se rázem rozzáří, když ji ozdobíte barevnými polštáři v jarně letních odstínech. Nemusíte se bát doplnit sbírku ani pepitovým vzorem, který dodá prostoru svou serióznost.