• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Archive - Dětské pokoje

Moderní dívčí pokoj

S růžovou a bílou barvou v dívčím pokoji se bude perfektně doplňovat šedá. Pokud k běžnému vybavení pokoje zvolíte místo postele šedou rozkládací pohovku, bude celý prostor působit velmi moderně.
 
 

Dětská postýlka s girlandou

Do dětského pokoj v severském stylu girlandy patří. Ozdobte jimi stěnu nebo strop, pokud vaše ratolest spí ještě v dětské postýlce, pak girlandu určitě pověste na ni.

Bílý pokoj s barevnými doplňky

Do dětského pokoje barvy patří. Pokud zvolíte jako základní barvu bílou, nic vám nebude bránit ozdobit místnost doplňky, hračkami, ale i praktickými pomocníky v široké škále pastelových barev.

Pokoj pro miminko v bílém hávu

Elegantně zařízený prostor dětského pokoje díky světlým barvám dýchá čistotou a dokonalostí. Vhodně zvolený nábytek vám ušetří starosti s renovací pokoje, když bude váš potomek odrůstat.

Studentský pokoj

Jednoduchý regál s úložnými boxy, originálně řešený stůl, relaxační křeslo, paravan a moderní studentský pokoj je hotový. Bílá barva, typická pro skandinávský styl, doplněná o teplé odstíny červené a oranžové, se hodí pro holku i kluka.

Pokojík pro malou parádnici

Postel, zrcadlová skříň, psací stůl s židlí a místo, kam uložit všechny oblíbené hračky elegantně zaplňují dětský pokoj. Převládající bílá barva vyzařuje čistotu a pro moderní slečny je jako stvořená.

Univerzální dětský pokoj

Pokud se připravujete na přírůstek do rodiny a pohlaví dítěte si necháváte jako překvapení, při přípravě dětského pokoje nic nezkazíte béžovou barvou v kombinaci s bílou, které jsou univerzální.

Sladěný dívčí pokoj

Bílá s růžovou jsou v dívčím pokoji ideální barevnou kombinací, svěží zelená dodává celému prostoru pozitivní energii, která je důležitá pro učení i odpočinek, Obložení z přiznaných cihel je decentní a k severském stylu patří.