• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Archive - Kuchyně

Univerzální čas

Hodiny ve stylu Provence s římskými číslicemi se budou hodit do kuchyně nebo jídelny v téměř jakémkoliv stylu.

Vintage dekorace

Staré ciferníky ve stojánku můžou být nápaditou dekorací na kuchyňské lince nebo barovém stole.

Čas na kávu

Hodiny s originálním ciferníkem ukazují, kdy je ten nejlepší čas na šálek kávy, čaje nebo doplnění vitamínů z čerstvě vylisovaného ovoce. Kuchyň je pro ně ideální místo.

Kuchyňské hodiny

Hodiny v kuchyni jsou stylovým doplňkem interiéru, ale i praktickým pomocníkem při vaření, neměly by v ní tedy chybět.

Dřevěné hodiny ze severu

Ve chvílích společného oběda nebo večeře s rodinou bychom neměli spěchat, ale hodiny nad stolem si nezakazujme. Jsou vkusným doplňkem celé jídelní sestavy.

Desátá hodina odbyla

Nenápadné a přitom originální. Hodiny s jednoduchým ciferníkem, odkrytým strojkem a skleněným kyvadlem padne do moderní jídelny, kuchyně i obýváku.

Lucerny v zeleni

Kovové lucerny s nápaditým zdobením a ve společnosti zelených živých kytek vyniknou na každé komodě nebo okenním parapetu.

Otevřené police

Pokud nemáte v kuchyni příliš prostoru pro dekorace, můžete zvolit systém otevřených skříněk. Nádobí a dózy s potravinami mohou plnit také jinou úlohu, než jste běžně zvyklí.

Police ve výklenku

Pokud máte v kuchyni výklenek s parapetem, ať už doma nebo na chalupě, využijte ho. K masivnímu dřevu se náramně hodí bílá keramika.

Police do jídelny

Polici s hrníčky a vším, co běžně užijete při stolování, můžete umístit přímo nad jídelní stůl, abyste nemuseli odcházet daleko pro trochu cukru nebo soli.