• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Archive - Obývací pokoje

Obývák v odstínech béžové

I když je interiér obývacího pokoje laděný do jedné barvy, její různé odstíny dodávají celé místnosti svěží a čistý nádech. Doplňky v tmavých tónech, jako jsou obrazy, stolní lampy nebo odkládací stolky, na celém pozadí příjemně kontrastují.

Barevně sladěný obývák

Elegantně zařízený prostor obývacího pokoje vzbuzuje příjemnou atmosféru. Dřevěná podlaha s barevně sladěnou sedačkou celé místnosti dominují, vhodně zvolené doplňky a dekorace podtrhují celkově útulný dojem.

Obývací pokoj s krbovou dominantou

Ozdobou celého obývacího pokoje je nejen krb a komín s obkladem v přírodních tónech, ale i dobře zvolený nábytek. Tmavá křesla a decentní konferenční stolky vystupují na světlém podkladu do popředí, bílá sedačka zase skvěle ladí s mramorovou...

Klasický obývák s moderními prvky

Jednoduše zařízený interiér obývacího pokoje působí díky moderním prvkům, jako je konferenční stolek nebo televizní stěna, elegantně a čistě. Tmavý nábytek na světlé stěně přirozeně vystupuje do popředí a celou místnost opticky zvětšuje, podlaha v...

Obývák v námořnickém stylu

Modrobílé barvy a netradičně řešený strop dělají z prostoru dojem podpalubí, což podtrhuje i stylový konferenční stoleček ve tvaru loďky. Koloniální nábytek do obývacího pokoje dokonale zapadá.

Stylový obývák s koženým taburetem

Konferenční stolek není vždy nutností. Nahradit ho může třeba stylový taburet, na který odložíte všechno potřebné. Zároveň poslouží jako místo k sezení nebo podložka pro vaše unavené nohy.

Útulný obývák

Obývací pokoj zařízený světlým nábytkem a doplňky dýchá útulnou atmosférou. Tmavé rámy skříně a stolků spolu s výraznou hnědou stěnou dodávají celé místnosti příjemný kontrast.

Obývák se skleněnými prvky

Semišovou sedací soupravu stylově doplňuje bílý nábytek se skleněnými prvky – konferenční stolek, knihovna, dveře i odkládací stolky s moderními skleněnými lampami dohromady skvěle ladí.