• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Podívejte se na luxusní kuchyně s nadčasovým designem

Ty časy, kdy jediný požadavek na kuchyni byla její funkčnost, jsou již dávno pryč. Dnes od kuchyně požadujeme mnohem více – originální design, luxus, komfort a také pohodlí. A to vše nabízejí právě moderní luxusní kuchyně.

kuchynka

CENA ZA ŠPIČKOVOU KVALITU

Nová kuchyňská linka není ničím, co kupujete na rok. Důraz se zde neklade pouze na luxusní a nadčasový design, ale především na kvalitní materiály. A za kvalitu si také zaplatíte.

kuch2

Tip: Samozřejmě můžete navštívit obchody s lacinějším nábytkem, jeho zpracování však často pokulhává. Jistější variantou je návštěva některého z kuchyňských studií Gorenje, kde vám milí prodavači vypracují návrh kuchyně na míru přesně dle potřebných parametrů.

 

kuch5

DESIGN SKORO NA PRVNÍM MÍSTĚ

První, co luxusní kuchyni prozradí, je její design. Minimalismus a jednoduché linie se uplatňují spolu s posledními trendy dnešní doby i extravagantními prvky. Mezi ty nejžádanější provedení dlouhodobě patří vysoký lesk, který se stal takřka symbolem moderní kuchyně.

Setkáte se i s prvky dřeva, kamene, exotickými dýhami a dalšími materiály, které do kuchyně vnáší luxus.

kuch5

BARVY A MATERIÁLY DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU

Barevnosti luxus moc nepřeje, a tak se vedle přirozených barev přírodních materiálů nejčastěji setkáte s odstíny šedé. Také bílá a černá patří mezi klasiku často doplněnou křiklavou barvou na menší ploše. Právě čistý design kombinovaný s křiklavými prvky je tím, co dělá design kuchyně luxusním.

Tip: Přišli jste po přečtení článku na to, že právě moderní luxusní kuchyně bude to pravé pro vás? Podívejte se tedy na fotogalerii luxusních kuchyní Gorenje a nechejte se jimi inspirovat.

Share This