• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Dekorujeme zdi – 4 tipy Marty Suchodolské

Malba, fotografie, plakát – je to dost? Určitě ne! Stěna je jako plátno, na kterém můžeme kreslit cokoliv se nám zlíbí a lze ji využít nekonečně mnoha způsoby. Seznamte se s krátkým průvodcem Marty Suchodolské, kreativní ředitelky společnosti Westwing CEE, jak to udělat nejlépe.

Buďte otevřeni novým nápadům

Především – dekorace na zdi nejsou jen obrazy, plakáty a fotografie! Nezapomínejte o dekorativních zrcadlech, nástěnných lampách, hodinách, tapetách, květinových dekoracích,… Vytvořte to správné barevné pozadí pomocí barvy nebo tapety. A pak už se jen nechte unášet vlastní fantazií. Můžete si například povšimnout, že prvky, které kdysi v interiéru sloužily pouze k praktickým účelům. Například obyčejná nástěnná obložení se dnes mění v elegantní štukatérie a ozdobné panely. Stávají se součástí uměleckých prvků stěny.

Vyhledávejte novinky a nechte se inspirovat

Ačkoli se to zdá prakticky nemožné, stále vzniká mnoho nových možností, jak ozdobit stěnu. Aktuálně populární jsou například neonová světla a svítící nápisy zobrazující oblíbený text nebo grafiku. Z těch moderních, avšak o trochu více tradičnějších alternativ, mohu jmenovat například kovové sochy a 3D nápisy. Jste blíž přírodě? Vsaďte na macrame, která bude ideální pro boho a tropické interiéry.

Nástěnná galerie

Koncept nástěnné galerie je perfektním řešením pro všechny, kteří stále hledají svůj styl. Jedná se o konzistentní sady grafik, plakátů a obrazů, které připravili lidé z oboru. Soudržnost nezaručují pouze grafické elementy, které společně ladí, ale také předem vybrané rámy a vhodné uspořádání – věší se na zdi podle speciálně připraveného konceptu. Často jej doplňujeme dalšími prvky, jako je osvětlení, hodiny a police.

Objev posledních měsíců: grafické pozadí videokonference

Videokonference se nyní stala nedílnou součástí našeho každodenního života. To, co vidíte na obrazovce, ale není jen tvář, ale také předměty za ní. Část lidí sází na pozadí knihovny, ale převážná většina má za sebou holou bílou zeď a to je škoda. Doplňte své pracovní prostředí o fotografie, květiny, plakáty,…Nezapomínejme, že příjemné prostředí může být klíčem k úspěchu!

Share This