• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

V londýnském stylu: vymazlete si svůj šťastný domov

Hledáte recept na krásné bydlení? Obklopte se vším, co vám bude dělat radost! Po vzoru londýnského bytu pro vás vybíráme tyto krásné stylovky, se kterými si hravě sestavíte svůj šťastný domov.

SEDAČKA, ZE KTERÉ SE VÁM BUDE TĚŽKO VSTÁVAT

1_3_16_2017_sklo_styl

Chcete, aby váš obývák působil reprezentativně, ale zároveň jste si v něm příjemně odpočinuli? Nejen k těmto účelům je jako stvořená tato pohodlná sedačka, na které si pohoví celá vaše rodina. A se stěnou z odhalených cihel to bude dokonalá souhra! Nyní je k dostání s 46% slevou ZDE.

MĚJTE PŘEHLED VE SVÝCH KNÍŽKÁCH

2_3_16_2017_sklo_styl

S jednoduchou knihovnou sestavenou z krátkých, ale pevných polic budete mít už navždy přehled ve své domácí literatuře. Když popustíte uzdu své fantazii, můžete si některé police ozdobit kytkou nebo jinou dekorací a působivý čtenářský koutek je na světě. Policový systém koupíte za 970,- Kč ZDE.

KOUZELNÁ LAMPA A NÁSTĚNNÝ KOBEREC: DEJTE LOŽNICI VYTŘÍBENÝ STYL

3_3_16_2017_sklo_styl

Pokud vám modrá a zlatá barva nejsou cizí a navíc milujete originály, pak určitě sáhněte po této nádherné lampě, která vám bude dělat před spaním vznešeného společníka. Modrá navozuje příjemnou, klidnou atmosféru a měla by být v každé ložnici! Kouzelnou lampu ze stejnojmenného obchůdku si můžete pořídit ZDE.

4_3_16_2017_sklo_styl

Že musí koberec nutně ležet na podlaze? Omyl! Inspirujte se ložnicí londýnského bytu a zjistíte, že s trochou nápaditosti si pro něj můžete najít místo i na stěně. Pověšený nad čelem postele, vypadat bude úchvatně celý pokoj! Koberec je k dostání po slevě za 2699,- Kč ZDE.

VYCHUTNEJTE SI RANNÍ KÁVU I ROMANTICKOU VEČEŘI

5_3_16_2017_sklo_styl

Z této židle ráno do práce určitě pospíchat nebudete! Pohodlně si posedíte u snídaně i večeře a ladné ornamenty potěší vaše oči v jakoukoliv denní dobu. Stylové sezení si ale můžete dopřát i u pracovního stolu. Pokud vás tato designovka nadchla, koupit si ji můžete ZDE.

6_3_16_2017_sklo_styl

Rozlučte se s klasikou a pozvěte nad váš jídelní stůl trochu extravagance. Chromová oblouková lampa bude praktickým doplňkem, ale zároveň vyčnívajícím symbolem jídelny. A navíc připočítejte fakt, že se dá kamkoliv přemístit! Lampu v nadčasovém provedení pořídíte za 2990,- Kč ZDE.

TAPETA I PLAKÁT: BUDOU VAŠIM STĚNÁM SLUŠET

7_3_16_2017_sklo_styl

Dlouho se rozhlížíte, čím byste oživili vaše stěny, které zejí prázdnotou? Rozhodně je nenechávejte holé. I kousek fototapety v nenáročných barvách dokáže divy! A jestli jste milovníkem černobílé fotografie, pak není nad čím přemýšlet. Tapetu s lesní tematikou můžete pořídit ZDE.

8_3_16_2017_sklo_styl

Máte cestování v krvi a kromě toho taky rádi cestujete prstem po mapě? Pověste si tento plakát na chodbu, do jídelny nebo obýváku a mějte svět jako umělecké dílo stále na očích. Budete moct plánovat a snít o cestách kdykoliv se vám zachce! Plakát s mapou světa můžete koupit nyní za 124,- Kč ZDE.

 

Share This