• Vyhledávání
  • Zapomenuté heslo

Ve švédském stylu: dopřejte si špetku romantického venkova

Zalíbil se vám interiér švédského srubu tak, že byste chtěli mít aspoň kousek z něj u vás doma? Nejen samotná stavba z betonu a dřeva charakterizuje tento dům. Vybrali jsme pro vás top produkty, díky kterým si můžete zařídit své bydlení přesně v tomto stylu!

KOUPÁNÍ S NÁDECHEM ORIENTU

1_3_8_2017_betonové_švédsko

Marocké kachličky se náramně hodí k leštěnému betonu, ale pokud nechcete experimentovat s tímto šedým materiálem, budou se hodit i ke klasické bílé omítce. Budete se sami divit, jak osobitý výraz celé místnosti dodají. Můžete je pořídit ZDE.

2_3_8_2017_betonové_švédsko

Tento trojramenný svícen dokáže v koupelně vytvořit romantiku, o které by si mohla nechat zdát i Pretty Woman. Až půjdete z vany, nezapomeňte si svícen přenést do obýváku nebo ložnice. Bude vám stylově svítit na cestu. Ve stříbřeném provedení je k dostání za 933,- ZDE.

3_3_8_2017_betonové_švédsko

Dřevěná stolička nebo štokrle? Ať už tento kousek nábytku nazýváte jakkoliv, v koupelně určitě najde své uplatnění. Můžete na něj odložit oblečení nebo právě váš zamilovaný svícen. Touto kombinací uděláte na svou drahou polovičku nezapomenutelný dojem. Stolička, která je výsledkem ruční práce, je k dostání za 720,- Kč ZDE.

INSPIRATIVNÍ PRACOVNA: ELEGANTNÍ A SVĚTOVÁ

4_3_8_2017_betonové_švédsko

Pohodlné polstrování, pevná konstrukce a vytříbený styl. To vše v sobě ukrývá tato vintage židle, která už vás od práce neodtrhne! A rozhodně se nebudete muset stydět usadit do ní návštěvu. Tento designový kousek můžete koupit ZDE.

5_3_8_2017_betonové_švédsko

Postavte si na pracovní stůl celý svět: dotyková lampa v sobě spojuje globus i praktické osvětlení, takže až vás přestane práce bavit, můžete se hned vrhnout na své cestovatelské plány. Stolní lampa je k zakoupení ZDE.

OBÝVÁK VE ŠVÉDSKÉM STYLU

6_3_8_2017_betonové_švédsko

Nic nezútulní obývací pokoj víc než hromada polštářů. Skvěle poslouží při odpočinku o všedních večerech i víkendových polštářových bitvách. V žádném obýváku proto nesmí chybět. A že jich máte doma dost? Dejte jim nový kabát! Vzorované povlaky na polštář jsou k dostání za 129,- Kč ZDE.

7_3_8_2017_betonové_švédsko

Žárovku s objímkou doma najde snad každý, takže vytvořit si jednoduchý lustr s pomocí papírové clony bude hračka. Na první pohled může působit obyčejně, ale dokáže vytvořit neobyčejnou atmosféru. Papírová clona na lustr stojí 29,- Kč a koupíte ji ZDE.

TEAKOVÁ ŽIDLE: POSAĎTE SE KAM JE LIBO

8_3_8_2017_betonové_švédsko

Klasický tvar masivní židle dovede každý interiér k dokonalosti. Pevná konstrukce s podpěrkami vám poskytne pohodlí u čtení, ale i při stolování. Ať už si židli pořídíte jednu, která bude osobitě vyčnívat na jakémkoli místě, nebo celou sadu do jídelny, určitě vás nezklame. Jeden kus je k dostání za 2990,- Kč ZDE.

 

 

Share This